Digitalzone’16 ile SEO Hakkında Bilinmeyenler

SEO deyince akla ilk gelen web oluşumu ZEO tarafından düzenlenen DIGITALZONE’16 dünyanın en ünlü dijital pazarlama uzmanlarını bir araya getirerek konu hakkında bilgi edinmek isteyenleri aydınlatmaya devam ediyor.

21-22 Ekim tarihlerinde dünyanın en ünlü arama motoru profesyonelleri Zeo’nun kapsamlı çalışmaları sonucu; internet ve teknolojiyi bir yaşam biçimi haline getiren ve bu dönüşüme dâhil olmak isteyen tüm kurum ve bireylerle buluşmak için bir araya geliyor.

İstanbul Şişli Radisson Blu Hotel kapılarını Dijital Pazarlama Konferansı etkinliğine açıyor ve Zeo tarafından dünya SEO arenası Türkiye’de katılımcı ve meraklıları ile Digitalzone’16 adıyla buluşuyor.

Hedeflere uyarlanıp, etkin kullanılabilecek, çağın internet alışkanlıklarına uygun bir arama motoru altyapısı kurmak isteyen firma ve bireyler bu etkinlikte yerini alıyor ve cevapsız sorularına cevap buluyor. SEO’nun ne işe yaradığını bilerek, kaliteli ve özgün içerikler üreterek en üst sıralara nasıl taşınacağının farkında olmak isteyen herkese uluslararası bir fırsat sunan ZEO.org, sahneyi SEO profesyonellerine bırakarak katılımcılarına birinci ağızdan SEO hakkında her şeyi öğrenme fırsatı veriyor.

Dünyaca ünlü SEO uzmanlarının katılımı ile Zeo ekibi bir arada deneyimlerini paylaşacak olup, katılımcılarında aktif olarak yer alabileceği bir konferans olarak gerçekleşecek olan Digitalzone’16 da, katılımcıların aklında SEO ile ilgili hiçbir soru işaretinin kalmayacak ve bilgi çağına uygun SEO çalışmaları uzmanlarca açıklanacak. Katılımcıların bilgi birikimlerine oldukça büyük katkı sağlayacak olan bu organizasyonda, SEO’nun ne olduğu, SEO’nun ne işe yaradığı, hedef kitleye SEO ile nasıl ulaşılacağı, dijital pazarlamanın SEO ile hangi ortak paydalarda buluştuğu gibi tüm sorulara oldukça yalın ve anlaşılır bir dille cevap veriliyor. Özellikle kurumuna SEO ile katkı sağlamak isteyen profesyoneller bu konferansta bir araya geliyor ve SEO’nun kurumlarına nasıl katkı sağlayacağı, hangi dijital pazarlama tekniklerini kullanmaları gerektiği, hedeflerine uygun SEO çalışmalarını nasıl yapacakları ve kaliteli içerikleri nasıl hazırlayacaklarına dair soruları yanıt buluyor.

You might also like

Bir Cevap Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

*