WELLA ELEMENTS SERİSİ İLE SAÇ BAKIM RUTİNİM | PARABEN VE SÜLFATSIZ SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ

Merhaba

Bu yazımda sizlerle son zamanlarda kullandığım saç bakım ürünlerimden bahsetmek istiyorum.

Bir süredir Wella nın yeni paraben ve sülfat içermeyen elements renewing serisinin ürünleri kullanıyorum ve oldukça da memnunum.

Wella Elements Renewing serisi özellikle boyalı, kuru ve yıpranmış saçlar için içeriğinde ki NuTree kompleksi ile saç derisini rahatlatarak yıpranmış saçları yenilemeyi ve saç yüzeyini pürüzsüzleştirmeyi vaad ediyor.

Bildiğiniz gibi saçlarımı yaz döneminde ombre yaptırmıştım ve ince telli saçlarım açılma ve boya işlemlerinden dolayı oldukça yıpranmıştı, durum böyle olunca da saçlarımı tekrar eski rengine çevirerek acil bir şekilde toparlanmasını sağlayacak ürünleri kullanmaya başladım. Wella nın sülfat ve paraben içermeyen bu serisini kullandıkça saçlarımda ki iyileşmeleri görmüş oldum. Ürünler düzenli kullanımda yıpranmış saçalrı onarıyor, saçlara canlılık ve parlaklık katıyor. Ürünler dermatolojik olarak test edilmiştir.

parabensiz ürünler

Parabensiz onarıcı şampuanı kuru, kırılmaya yatkın ve ypranmış saçların nemini yeniler ve yıpranmaya karşı korur. Saç ve saç köklerini güçlendirir. Şampuan saçlarımı çok iyi bir şekilde temizliyor, saç derimde olumsuz bir soruna neden olmadı, saçlarımı yıkama sırasında bile yumuşatıp nemlendiriyor.

wella saç ürünleri

Hafifleten yenileyici bakım kremi ise şampuan sonrasında saçlarımın boylarına uygulayarak bir kaç dakika bekletip duruluyorum. Uygulaması ve suyla saçtan arındırılması kolay bir ürün, kokusu güzel, özellikle saçımın uçları kuru olduğu için güzel nem veriyor ve saçlarımı daha sağlıklı gösteriyor.

onarıcı saç maskesi
Yenileyici onarıcı maske de saça nemini yoğun bir şekilde geri kazandırır ve hasar görmüş saçların onarılmasına yardımcı olur. Hafta da 2 kez bu maskeyi kullanıyorum. Saçlarıma uygulayıp 5 dakika bekledikten sonra saçtan arındırıyorum.  Maskeyi kullandığım günlerde saç kremini kullanmıyorum. Bu maske de diğer ürünleri gibi yine miss gibi kokuyor ve saçlarımı yumuşacık yapıyor. Düzenli kullanımda da saçları çok güzel toparlıyor.

saç açıcı sprey

Durulanmayan bakım spreyini de her yıkama sonrası saçlarıma uyguluyorum. Saçlarımın kolay taranmasını sağlıyor ve kurutma sonrası saçlarım hala yumuşak ve bakımlı görünüyor. Saçlarımı ağırlaştırmıyor, yağlı bir doku bırakmıyor.

İşte benim ürünlerle ilgili düşüncelerim bu şekildeydi :) Düzenli kullanımda tüm ürünlerden fayda gördüğüm için halen de severek kullanıyorum. Wella saç bakımında profesyonel bir marka olduğu içinde gönül rahatlığı ile de size de önerebilirim.

Ürünleri Wella nın yetkili salonlarından ve online satış sitelerinden temin edebilirsiniz.

 

You might also like

Bir Cevap Yazın

Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır.

*